Ubezpieczenie KL - co to znaczy, jaka jest jego cena?

Ubezpieczenie KL (kosztów leczenia) stanowi jedną z części składowych ubezpieczenia turystycznego obok NNW, pakietu Assistance czy ochrony bagażu podróżnego. Ubezpieczenie kosztów leczenia jest niezastąpione podczas wyjazdu zagranicznego, gdy może dojść do wielu przykrych zdarzeń, wymagających udzielenia ubezpieczonemu pomocy medycznej. Koszty leczenia za granicą mogą sięgać astronomicznych sum, dlatego warto zapewnić sobie odpowiednią ochronę przed urlopem.

Czytaj dalej

Jakie ubezpieczenie turystyczne wykupić na podróż?

Coraz więcej polskich turystów jest świadomych różnego rodzaju ryzyka podczas zagranicznego urlopu. Osoby, które planują wakacyjny wyjazd, często mają dylemat, jakie ubezpieczenie turystyczne wykupić, by cieszyć się bezpieczeństwem i maksymalnym komfortem podróżowania. Jakie ubezpieczenie turystyczne zapewni nam optymalną ochronę podczas wczasów – komercyjna polisa czy bezpłatna karta EKUZ? Na co zwrócić szczególną uwagę, wybierając dodatkowe ubezpieczenie na wakacje?

Czytaj dalej

Ubezpieczenie rezygnacji z podróży - co obejmuje, jak działa

Zdarza się, że mimo chęci spędzenia urlopu w pięknym, słonecznym zakątku świata i dopięcia wszystkiego na ostatni guzik, musimy zmienić swoje wakacyjne plany i pozostać w domu. Przydatne w takiej sytuacji okazuje się ubezpieczenie od rezygnacji z podróży, dzięki któremu możemy liczyć na zwrot nakładów finansowych związanych z organizacją wyjazdu turystycznego. Na czym polega ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z podróży i dlaczego warto wykupić tego typu polisę turystyczną?

Czytaj dalej
Już od 1,20 zł/dzień
Potrzebujesz kompleksowej ochrony?
Oblicz składkę