Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

W AXA przywiązujemy szczególną wagę do poszanowania Państwa prywatności i ochrony Państwa danych osobowych, które zbieramy i przetwarzamy w ramach naszej działalności. Bez względu na to, czy jesteście Państwo naszym klientem, partnerem, czy też przekazujecie nam Państwo swoje dane w związku ze zgłoszeniem szkody, podchodzimy do ochrony Państwa danych z jednakową, należytą troską. Codziennie dbamy o to, aby powierzone nam przez Państwa dane osobowe były przetwarzane w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami i standardami w dziedzinie ochrony danych.

Naszym priorytetem jest ochrona Państwa praw i wolności, dlatego aby umożliwić Państwu w pełni świadome podjęcie decyzji o powierzeniu nam Państwa danych osobowych, przygotowaliśmy informację o tym, jak AXA Ubezpieczenia przetwarza dane osobowe. Dążymy do tego, aby zapewnić Państwu rzetelność i przejrzystość przetwarzania dotyczących Państwa danych osobowych.

Z dumą informujemy, że według rankingu INTERBRAND 2017 AXA jest marką ubezpieczeniową nr 1 na świecie – ta pozycja zobowiązuje do zachowania najwyższych standardów. Zapewniamy, że z nami mogą Państwo czuć się bezpiecznie!

Aby poznać zasady, na jakich przetwarzane są Państwa dane osobowe, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przetwarzania tych danych w związku z zakupionym przez Państwa produktem lub usługą, albo w związku z inną formą współpracy, która wiąże się z przetwarzaniem Państwa danych osobowych.